אימונים - מכון כושר חולון Private Gym

אימונים אישיים

חדר כושר פרייבט ג'ים חולון קרית שרת. מזמינים אתכם למכון כושר עם ציוד חדש עם יחס אישי ומקצועי. טל 077-5504340 גבעת התחמושת 27, חולון.

אימונים אישיים. תוצאות טובות יותר, מהירות יותר ואיכותיות יותר.

 

בחדר הכושר קיימים שני סוגים של אימונים, אלה שבמסגרת המשמרות של המדריכים ואימונים אישיים שנקבעים בנוסף. הסוג הראשון, שבגינו אין צורך בתשלום נוסף והוא כלול בשירות שנותן המועדון למנוייו הוא אימון- ניסיון למי שמעולם לא התנסה בחוויה, אימון ראשון: לאדם שנרשם ומתחיל את שגרת אימוניו , או שינוי תוכנית האימונים למנוי מתאמן המקבל שידרוג של תוכנית האימונים הקיימת.

אימון אישי משיג את המקסימום המתאים למתאמן במינימום זמן של עבודה.

למאמן כושר אישי יתרונות רבים והשפעה ישירה על סיכויי ההצלחה.  המאמן האישי ידאג לזה שתשיגו את התוצאות מהר יותר, בדרך יעילה ומקצועית ביותר.

הרבה פעמים אנחנו נרשמים לחדר כושר עם מטרות מסוימות (להוריד את הבטן, להיכנס לג'ינס מהתיכון..)  אך אחרי זמן קצר מתחילים לוותר לעצמנו ומתפזרים. קיים לזה פתרון וזה האימון האישי. יהיה לכם קשה לדחות אימון, כי הרי כבר קבעתם פגישה עם בן אדם. מאמן אישי דואג לדרבון עידוד והגברת המוטיבציה, זה מישהו שידאג שלא ידחו האימונים למועד אחר, וידרוש לתת את המקסימום בזמן האימון.

בזכות מעקב צמוד של מאמן אישי, ביקורת ומשוב על הביצוע אימונים אישיים מבטיחים אימון אפקטיבי.  חשוב להבין שמאמן אישי עובד איתנו צמוד, עובר על כל מה שאנחנו עושים, בודק אותנו, ובכל פעם מרים את רף הקושי כנדרש באימוני כושר, מבין את המטרות, החלומות והקשיים הקודמים שגרמו לנו לוותר או לא להצליח.

לעיתים חוסר ידע או תנועות לא נכונות במהלך האימון עלולות לגרום לנזק בריאותי. בין בתפקידים של המאמן האישי לעקוב מקרוב על כל הגורמים, ביניהם זוויות תנועה, מנחי גוף, משקלים, סטים וחזרות, מהירויות, זמני מנוחות, שתייה, נשימה ויציבה. . המאמן המקצועי יידע לתקן טעויות בכל זמן נתון באימון ולמנוע פציעות.

המאמן האישי בעל ידע רב בתחום, הוא דואג לכלול באימון אישי את כל מרכיבי הכושר הבריאותיים הנחוצים - סבולת לב ריאה, כוח, סבולת שרירית וגמישות.

חשוב להבין שלא כל האימונים חייבים להיות עם מאמן אישי, ניתן לעשות אימון אישי אחד בשבוע השומר על מסגרת כושר שבועית, ולהוסיף עוד שני אימוני כושר עצמאיים.

פרטים בקבלה של מכון כושר

Instagram 

Google+‎