מכון שיזוף - מכון כושר חולון Private Gym

מכון שיזוף

שיזוף מושלם אחיד ואיכותי ,תוך כדי מתן יחס חם ואישי לכל לקוח ולקוח

בחרנו עבור קהל המשתזפים את מיטת השיזוף בעמידה הטובה החדשנית והאמינה ביותר מיטה בעמידה נותנת ללקוח את אסטטיות המרבית והנוחות המרבית לשיזוף אחיד ומושלם למיטה מערכת אוורור אופטימאלית, היוצרת תחושה של זרימת אויר נקי לכל אורך הטיפול.המיטה הינה מיטה חדשנית אשר מקסימום שיזוף ניתן תוך 14 דקות בלבד הלקוחה יכולה ליהנות ממוסיקה שלווה תוך כדי השיזוף אשר עוזרת להעביר את זמן השיזוף ברוגע נעימות וכיף כל לקוח אשר מגיע לסטודיו מקבל תוכנית שיזוף נכונה בהדרכה אישית המתאימה לו באופן אישי לגבי טכניקת השיזוף הדרך של העור להגן עליך מפני קרני השמש היא " השיזוף". חשיפה לקרני השמש היא למעשה חשיפה לקרניים אולטרא סגוליות המורכבות מקרניים מסוג UVC .UVA UVB אינו מגיע לפני כדה"א. חשיפה לקרני ה UVB ממריצות את תאי המלנין (הלחות הטבעית של העור) , העולה מעל פני שכבת העור העליונה ( התהליך אורךכ-48 שעות). חשיפה לקרני ה- UVA מחמצנות את המלנין שהגיע לשכבת העור העליונה ויוצרות את גוון העור השיזוף. חשיפת ארוכה לקרני ה- UVB גורמת לכוויות שמש ולהתקלפות העור, אך חשיפה במינון הנכון מבטיחה את התעבות העור והגנה אופטימלית מקרני השמש. חשיפת יתר לקרני ה- UVA גורמת להתשת העור, התקמטותו והזדקנותו, אז כן מומלץ להשתמש בקרמים המיועדים למיטת שיזוף כגון Emerald Bay המגנות ומצמצמות את נזקי השיזוף.

האם מותר להשתזף במיטת שיזוף ובאור השמש באותו יום?

מומלץ להימנע משיזוף מקביל בים ובמיטת השיזוף בכדי למנוע שיזוף יתר ואדמומיות על פני העור.

האם השמש טובה לגופנו מלבד בניית גוון שיזוף?

 

כולנו זקוקים לאור השמש כדי לייצר ויטמין D3 החשוב לחיזוק העצמות. אי לכך לשיזוף יש השפעה יעליה בטיפול בבריחת סידן. רבים יחושו הקלה בכאבי שרירים לאחר מספר טיפולים במיטת שיזוף. ישנם גם סימנים שלשיזוף השפעות יעילות על חילוף חומרים, לחץ דם ורמת כולסטרול. אבל נראה כי ההשפעה הרבה ביותר של השיזוף היא על מצב הרוח שלנו: הוא גורם לנו להיות שמחים יותר, מלאי מרץ ומשמש כמרפא מצוין להפגת מתח ועייפות.

האם את יכולה להשתמש במיטת שיזוף במהלך הריון?

במהלך הריון נשים מייצרות הורמון עם השפעה ליצירת פיגמנטציה בעור. לכן חלק מהנשים ההרות יגיבו באופן שונה לקרינה סולרית. שימי לב לעורך והימנעי מקרינה אולטרא סגולית במקרה של רגישות יתר, מומלץ להתייעץ ברופא לפני השיזוף.

מהי תוכנית שיזוף נכונה?

לאחר קביעת סוג העור ובחירת מיטת השיזוף יש לבנות תוכנית שיזוף. תוכנית שיזוף מורכבת משלב ראשון של בניית גוון שיזוף כהה ואחיד ושלב שני שימור ותחזוקה של גוון השיזוף. שלב 1 לבניית גוון שיזוף יש להגיע למיטת השיזוף אחת ל - 48 שעות למשך 4-10 שיזופים בפרקי זמן העולים בהדרגה בהתאם לקביעת סוג העור. שלב 2 שמירה ותחזוקה של גוון השיזוף, יש להגיע אחת לשבוע עד 10 ימים לשיזוף. סה"כ אסור להשתזף יותר מ - 52 פעמים במהלך שנה אחת. האם כדאי להתקלח לפני או אחרי השיזוף? מכיוון שסבון משפיע על השמנים הטבעיים של העור, אנו ממליצים כנגד מקלחת או אמבטיה עם סבון ממש לפני השיזוף. כמו כן, ייבש את עצמך היטב לפני שאתה נשכב במיטת השיזוף. אין שום בעיה להתקלח לאחר השיזוף. אנו יכולים להרגיע אנשים שמאמינים שהשיזוף שלהם לא ירד במקלחת, הוא יישאר בדיוק במקומו ויופיע במלוא עוצמתו מספר שעות לאחר השיזוף.

למשך כמה זמן מחזיק השיזוף על פני העור?

תהליך השרת תאים מתים מעל פני העור והיווצרות תאים חדשים אורך כ- 28 יום, לכן גוון השיזוף יכול להחזיק עד כ- 28 יום, בכדי לשמור על גוון כהה לאורך זמן יש להגיע למיטת השיזוף אחת לשבוע עד 10 ימים. לשימוש יומיומי מומלץ להשתמש במוצרים בתחליב לחות של Emerald Bay השומר ומרענן את העור ומאריך את חיי גוון השיזוף על פני העור.

האם כדאי למרוח קרם הגנה על הגוף לפני השיזוף?

אין צורך למרוח קרם הגנה על העור למעט אותם אזורים' שלא היית רוצה להשתזף בהם בכלל דוגמא, פנים. רצוי מאוד למרוח על הגוף קרם שיזוף הנועד אך ורק למיטת שיזוף כדוגמת הקרמים של חברת Emerald Bay. מטרת הקרם היא להגן ולשמור על העור מפני יובש, הזדקנות והתקמטות העור שיכולים לקרות כתוצאה משיזוף , כל הקרמים מחזירים לעור לחות, ויטמינים ומינרלים החיוניים מאוד לעור ומקנים מראה זוהר ויפה. כל הקרמים מגבירים באופן משמעותי את טון השיזוף

  • מכון שיזוף חולון

עוד עלינו

שיטות אימון, התקדמות,תזונה,מעקב.

View all
View

Bonus Card

כרטיס מגנטי Bonus Card למנויים של מכון כושר פרייבט ג'ים

View

שעות פעילות

שעות פעילות של חדר כושר   א-ה  7:30 עד 22:30   שישי-שבת  9:00 עד 17:00         לוח חופשות 2016     לוח חופשות א 2/10/16 ערב ראש...

View

שקילות ומדידות

מומלץ מאוד לעקוב אחרי משקל בזמן האימונים, וגם לעקוב אחרי ערכים אחרים כמו אחוזי שומן, מסת שריר ועוד

Instagram 

Google+‎