תוספי תזונה - מכון כושר חולון Private Gym

תוספי תזונה

חדר כושר פרייבט ג'ים חולון קרית שרת. מזמינים אתכם למכון כושר עם ציוד חדש עם יחס אישי ומקצועי. טל 077-5504340 גבעת התחמושת 27, חולון.

...אז התחלתם להתאמן קיבלתם תוכנית עבודה מסודרת ומותאמת ע"פ יכולתכם ועכשיו שיניתם גם את הרגלי התזונה

במטרה להשיג תוצאות בצורה יותר טובה ואיכותית. בנוסף גם ראיתם כל מיני קופסאות צבעוניות בכניסה לחדר כושר ליד עמדת הקבלה ולעיתים די קרובות אחד המתאמנים מביט בהם בפליאה אז נעשה קצת סדר בדברים.יש להדגיש שצריכת התוספים השונים הינה בנוסף לתפריט המסודר ולא במקום מזון זה או אחר.

אבקות חלבון – חלבון הוא המרכיב העיקרי בשריר והוא הבונה את הסרקומרים (סיבי השריר) ישנם סוגי חלבון רבים כדוגמת חלבון מי גבינה (הנפוץ ביותר ותיכף נסביר מדוע), חלבון חלב/קזאין , חלבון סויה וחלבון ביצים. ישנן גם אבקות חלבון ללא גלוטן המיועדות לאלו החולים בצליאק ואסורה עליהם אכילת מזונות בעלי גלוטן.חלבון מי גבינה הינו בעל ריכוז גבוה של חלבון במנת הגשה (22-25 גרם חלבון) וקצב ספיגה מהיר שמתאים לצריכה מיד לאחר אימון להתאוששות ובניית השרירים וניצול של חלון ההזדמנויות בו הגוף "קולט" ומנצל את החלבון בצורה המהירה ביותר לאחר האימון הגופני.רוב האבקות מכילות ריכוז חלבון הידוע בשם "BCAA" שתפקידו למנוע פירוק השריר במהלך האימון מאחר ובמצבים מסויים ובעומסי עבודה גבוהים הגוף מתחיל להשתמש בחלבון השריר כבמאגר אנרגיה.

אבקה לעליה במסת השריר / גיינר – הגיינרים השונים דומים מאוד לאבקות החלבון הרגילות אך כוללות כמות פחמימות גבוהה יותר בשביל להרוויח (gain) או בצורה מדוייקת לצרוך כמות קלוריות גבוהה יותר במטרה לצבור יותר מסת שריר. בדומה מאוד לאבקות החלבון גם הגיינרים השונים באים בצורת אבקת חלבון גבינה, חלבון חלב/קזאין , חלבון ביצים או חלבון ללא גלוטן.

קריאטין (הנפוץ ביותר הינו קריאטין-מונוהיידרייט) – קריאטין הינו מולקולת ATP שתפקידה העיקרי "טעינת" השריר באנרגיה לצורך כיווץ השריר הראשוני והפקת כוח.הקריאטין הינו תוסף מזון חוקי ונחשב לאפקטיבי במיוחד לאלו העוסקים באימון חדר כושר ולספורטאים מקצוענים במקצועות השונים החל מהאתלטיקה הקלה ועד לענף משחקי הכדור.באחוזים 95% מהקריאטין הנמצא בגוף האדם הינו בעצמות ואילו 5% הנותרים נמצאים בלב,כבד ואיברים פנימיים נוספים.הצריכה של קריאטין הינה כ-5 גרם ליום (כפית) 30 עד 60 דקות לפני האימון עם חצי ליטר מים וכדי לזרז את קצב הספיגה שלו ניתן להשתמש בסוכר ענבים ולערבב ביחד.השימוש בקריאטין מצריך שתיית מים מרובה יותר מאשר 2 ליטרים של מים ביום. (לצורך העניין מים בלבד ולא מיץ זה או אחר).

חומצות אמינו – חומצות האמינו נראות ככדורים כמו אלו שרוכשים בקופת חולים או בפארם כלשהו , אך בניגוד לתרופות אלו חומצות אמינו שהן תרכובות החלבונים השונים בצורתם הבסיסית ביותר.היתרון בשימוש בחומצות אמינו הוא ספיגה מהירה ביותר של החומצות מכיוון שהן מגיעות כשהן מפורקות וגופנו לא צריך לפרק אותן אלא פשוט לאגור אותן ולהפנות אותן לבניית השריר באופן מהיר מאוד

חומרים ממריצים – החומרים הממריצים כשמם כן הם תפקידם הוא להגביר את המרץ באימון ואת הכוח כך שזמני המנוחה יהיו קצרים יותר והמשקלים אותם ניתן להרים יהיו גבוהים יותר לאורך זמן.לרוב החומרים הממריצים מכילים ריכוז גבוה של קפאין וארגנין שידועים כמגבירים קצב פעימות לב (דופק) וקריאטין.בנוסף לכך שהם משתלבים באופן יעיל באימון כוח/משקולות ניתן להשתמש בהם גם לשיפור הכושר האירובי וירידה באחוזי השומן והמשקל עקב הדופק המוגבר וההוצאה הקלורית ההולכת וגוברת

מבחר תוספי תזונה שלנו

עוד עלינו

שיטות אימון, התקדמות,תזונה,מעקב.

View all
View

Bonus Card

כרטיס מגנטי Bonus Card למנויים של מכון כושר פרייבט ג'ים

View

שעות פעילות

שעות פעילות של חדר כושר   א-ה  7:30 עד 22:30   שישי-שבת  9:00 עד 17:00         לוח חופשות 2016     לוח חופשות א 2/10/16 ערב ראש...

View

שקילות ומדידות

מומלץ מאוד לעקוב אחרי משקל בזמן האימונים, וגם לעקוב אחרי ערכים אחרים כמו אחוזי שומן, מסת שריר ועוד

Instagram 

Google+‎